Notify Me SKU: IWIZ15TAC11-RSR ONLINE ONLY
MODEL/DESC: Zion Z-15
Caliber: 5.56 NATO
Barrel Length: 11"
Barrel Length Range: 11" to 11.99"
IWI US, Inc Zion Z-15 Tactical Pistol, Semi-Automatic, AR-Style Pistol, 223 Remington/5.56 NATO, 11.5" Barrel, Nitride Finish, Black, B5 Pistol Grip, 30 Rounds, 1 Magpul PMAG Z15TAC11
UPC 818004023341
MFG IWI US Inc
MFG NUM Z15TAC11
MODEL Zion Z-15
CALIBER 223 Remington
TYPE Handguns-Other Handguns
BARREL 11.5"
ACTION Semi-automatic
CAPACITY 30RD
FINISH Nitride
STOCK FRAME GRIPS B5
FEATURES Caliber: 5.56 NATO Barrel Length: 11" Barrel Length Range: 11" to 11.99"