In Stock SKU: BRJS92M9A4GLUN10-RSR ONLINE ONLY
MODEL/DESC: M9A4
Action: DA/SA
Caliber: 9mm Luger
Barrel Length: 5.10"
Capacity: 10+1
Safety: Ambidextrous
Frame Finish: Lunar Cerakote
Slide Description: Optic Ready/Serrated
Beretta M9A4 Overlanding, Double Action/Single Action, Semi-automatic, Full Size, Metal Frame Pistol, 9MM, 5.1" Threaded Barrel, Cerakote Finish, Lunar, Tritium Night Sights, 10 Rounds, 2 Magazines, Includes Flashlight, Compass, and a 10mm Socket JS92M9A4GLUN10
UPC 082442067261
MFG Beretta
MFG NUM JS92M9A4GLUN10
MODEL M9A4
CALIBER 9mm Luger
TYPE Handguns-Pistols - Metal Frame
BARREL 5.1" - Threaded
ACTION Semi-automatic
CAPACITY 10RD
FINISH Cerakote
SAFETY Ambidextrous
SIGHTS Tritium Night Sights
STOCK FRAME GRIPS Polymer
FEATURES Action: DA/SA Caliber: 9mm Luger Barrel Length: 5.10" Capacity: 10+1 Safety: Ambidextrous Frame Finish: Lunar Cerakote Slide Description: Optic Ready/Serrated