In Stock SKU: Q-SIL-TP-QUICKIE-762-RSR
MODEL/DESC: Trash Panda
Type: Rifle
Caliber: 7.62mm
OAL: 6.90"
Diameter: 1.75"
Thread Pattern: 5/8"-24 tpi
Q Trash Panda Rifle Suppressor, 1.75" Diameter, 6.91" Length, 7.62/300Blk/300 Win, Titanium, Black, Includes Rear End 5/8X24 Muzzle Brake SIL-TP-QUICKIE-762
UPC 860248000411
MFG q
MFG NUM SIL-TP-QUICKIE-762
MODEL Trash Panda
CALIBER 7.62MM
BARREL 6.91"
FEATURES Type: Rifle Caliber: 7.62mm OAL: 6.90" Diameter: 1.75" Thread Pattern: 5/8"-24 tpi